Еротичний масаж Київ

Еротичний масаж в салоні Релакс

Вас цікавить еротичний масаж? Шукайте еротичний масаж в Києві? Тоді ця стаття саме для Вас! Всі хто шукайте такого роду масажні салони в Києві найчастіше вибирають цілодобовий тут еротичний масаж Київ в салоні Релакс так як ціни найдоступніші, а якість послуг масажу на вищому рівні.

А тепер поговоримо про еротичний масаж сідниць і як його зробити партнеру.

Як це зробити? Він лежить на спині, а Ви сидите на ньому верхи. Покладіть руки плазом на його сідниці і масажуйте їх круговими рухами. Збільште тиск. Потім покладіть руки на його правій сідниці, і великими пальцями м’яти шкіру до куприка. Масажуйте по черзі ліву і праву сідницю.

Чому це працює? Тому, що його попка дуже сексуальна зона, так само, як і твоя! Крім того, стимулює центри простати і виробництво тестостерону знаходяться якраз навколо куприка, між сідницями.

Відповідний момент: Коли ви добре дізнаєтеся свого партнера. На першому побаченні ваш партнер може бути сором’язливим з пропозицією масажу сідниць.

Супер ідея: Використовуйте різні інструменти! Замість руки, покладіть на його сідницях ваші передпліччя і виконуйте ними кругові рухи. Більш великі руху забезпечують більший акцент.

Примітка: в той час як ніжне дотиком кінчиками пальців досить для стимуляції стегон, більш м’язисті сідниці воліють інтенсивний масаж.